Punkt Konsultacyjny

 

 Jako Fundacja czynnie od wielu lat wspieramy osoby, które chcą wyjść z problemu uzależnienia od substancji psychoaktywnych.

Prowadzimy konsultacje z osobami zainteresowanymi oraz doradztwo w zakresie podjęcia leczenia w ośrodkach terapeutycznych na terenie polski.

Współpracujemy z wieloma ośrodkami które zajmują się terapią leczenia uzależnień.

Na terenie miasta Pabianic prowadzimy dom / hostel dla osób, które ukończyły terapię i przygotowują się do samodzielnego funkcjonowania oraz dla osób, które chcą wyjść z problemu bezdomności i rozpocząć prace nad zmiana swojego życia.

Prowadzimy konsultacje społeczne z osobami, które poszukują informacji na temat zagrożenia związanego z uzależnieniem wśród osób nieletnich a także poradnictwo dla rodzin małżeństw dotkniętych problemem uzależnienia i innych dysfunkcji społecznych.

Do każdego przypadku staramy się podchodzić indywidualnie, aby poprzez konsultacje móc najlepiej dobrać miejsce oraz formę terapii.

Nasz punkt konsultacyjny prowadzimy od 10 lat.

W tym czasie pomogliśmy, towarzyszyliśmy w procesach terapeutycznych wielu rodzinom, pomogliśmy wyjść z problemu bezdomności oraz skierowaliśmy na terapię wiele osób, które do dziś żyją w trzeźwości.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania w sprawie dotyczącej zagrożenia i ryzyka uzależnienia od substancji psychoaktywnych w twoim życiu bądź życiu twoich bliskich.

Służymy informacją i pomocą.

 

 

 

+48 739 071 234

(nasz telefon służy od 10-14 od poniedziałku do soboty)

fundacjamdm@gmail.com

Możesz również napisać do nas maila, odpiszemy najszybciej jak to tylko możliwe